TCL 4K QLED TV | 85T69C | 85 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- TootjadTCL
- Mudel: 85T69C
- Saadavus: 5
-
1 073€
TCL 4K QLED TV | 85T69C | 85 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, Bluetooth |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 215 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 1260.00 mm |
| Gross weight | 48.00 kg |
| Gross width (mm) | 2060.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 188.96 x 115.2 x 37.2 cm |
| Net weight | 31.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13600.00 g |
| Plastic (No PET) | 3400.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | 4K QLED TV |
| Producer product name | 85T69C |
| Tare weight (kg) | 17.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.49 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |










